Oniciata-Brown

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42292 |
| Lot | CS-23-129506 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42292 |
| Lot | CS-23-129506 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |