Enigma

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 112" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39553 |
| Lot | AA-21218-14 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Madagascar |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 112" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39553 |
| Lot | AA-21218-14 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Madagascar |