Calacatta-Matarazzo-Extra

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 132" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47309 |
| Lot | GT-TTT-OSH-D2392H-6 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 132" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47309 |
| Lot | GT-TTT-OSH-D2392H-6 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |