Calacatta-Manhattan

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50690 |
| Lot | AA-9376-25 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Italy |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50690 |
| Lot | AA-9376-25 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Italy |