Calacatta-Borghini-Extra

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 63" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 42029 |
| Lot | GT-AA-777-15-2633 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 63" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 42029 |
| Lot | GT-AA-777-15-2633 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |