Brown-Fantasy

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50462 |
| Lot | AA-936-03 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Satin |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50462 |
| Lot | AA-936-03 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Satin |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |