Brown-Fantasy

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49708 |
| Lot | AA-899-17 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Satin |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49708 |
| Lot | AA-899-17 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Satin |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |