Brown-Fantasy

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35353 |
| Lot | GT-SHA-7020-18-2614 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35353 |
| Lot | GT-SHA-7020-18-2614 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |