Brown-Fantasy

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 67" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 33335 |
| Lot | SH-334-07 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 67" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 33335 |
| Lot | SH-334-07 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |