Lagos-Blue

| Material | Limestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 110" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40957 |
| Lot | GT-TTT-TM-10639-109 AS IS |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Portugal |

| Material | Limestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 110" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40957 |
| Lot | GT-TTT-TM-10639-109 AS IS |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Portugal |