Amber-Pearl

| Material | Icestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 60" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46692 |
| Lot | GT-TTT-IS-24-076832 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | USA |

| Material | Icestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 60" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46692 |
| Lot | GT-TTT-IS-24-076832 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | USA |