Uptown-Grey

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49913 |
| Lot | 49913 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Canada |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49913 |
| Lot | 49913 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Canada |