Tahitian-Cream

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49960 |
| Lot | MSP-25041830F1-039 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | South Korea |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49960 |
| Lot | MSP-25041830F1-039 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | South Korea |