Storm

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40056 |
| Lot | MSP-CA1055422 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Riverwashed |
| Color | Grey |
| Country of origin | Canada |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40056 |
| Lot | MSP-CA1055422 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Riverwashed |
| Color | Grey |
| Country of origin | Canada |