Matterhorn

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45242 |
| Lot | EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | South Korea |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45242 |
| Lot | EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | South Korea |