Maroon

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36119 |
| Lot | 36119 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Red |
| Country of origin | Canada |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36119 |
| Lot | 36119 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Red |
| Country of origin | Canada |