Drift

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47735 |
| Lot | MSP-BA27124101630F1VN039 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Designer Stock Series 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47735 |
| Lot | MSP-BA27124101630F1VN039 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Designer Stock Series 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |