Cremosa

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49588 |
| Lot | MSP-24121430f1177 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | South Korea |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49588 |
| Lot | MSP-24121430f1177 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | South Korea |