Chocolate-Cognac

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 54" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47589 |
| Lot | GT-MSP-1017081-7197 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 54" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47589 |
| Lot | GT-MSP-1017081-7197 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |