Antique-Sable

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 11606 |
| Lot | MSP-101623-8255 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |

| Material | Hanstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 11606 |
| Lot | MSP-101623-8255 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |