Zurich

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43820 |
| Lot | CS-21-164850 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43820 |
| Lot | CS-21-164850 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |