Yellow-Cream

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 69" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 26569 |
| Lot | SH-1149-09 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 69" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 26569 |
| Lot | SH-1149-09 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |