Wiscont-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50350 |
| Lot | CS-25-153934 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50350 |
| Lot | CS-25-153934 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |