Wiscon-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46482 |
| Lot | SH-637-22 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46482 |
| Lot | SH-637-22 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |