Wine-River

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 118" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45982 |
| Lot | CS-22-133606 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 118" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45982 |
| Lot | CS-22-133606 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |