Wine-River

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 37859 |
| Lot | CS-21-149133 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 37859 |
| Lot | CS-21-149133 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |