White-Spring

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49623 |
| Lot | WSDA-081321-19A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Brushed |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49623 |
| Lot | WSDA-081321-19A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Brushed |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |