White-Spring

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 116" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44465 |
| Lot | CS-23-138622 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 116" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44465 |
| Lot | CS-23-138622 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |