White-Spring

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49066 |
| Lot | CS-25-153508 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49066 |
| Lot | CS-25-153508 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |