White-Picasso

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47353 |
| Lot | CS-23-149358 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47353 |
| Lot | CS-23-149358 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |