White-Mist

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46009 |
| Lot | SHA-51-23 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46009 |
| Lot | SHA-51-23 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |