Waterfall

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49909 |
| Lot | SHA-4735-03 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49909 |
| Lot | SHA-4735-03 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |