Volga-Blue-Classic

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 132" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49692 |
| Lot | SH-5761-11 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Ukrain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 132" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49692 |
| Lot | SH-5761-11 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Ukrain |