Viscon-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47378 |
| Lot | AA-43156-41 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47378 |
| Lot | AA-43156-41 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |