Viscon-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36773 |
| Lot | GT-AAA-37803-36-9047 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36773 |
| Lot | GT-AAA-37803-36-9047 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |