Viscon-White

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 114" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44365 |
| Lot | GT-AAA-38952-52 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 114" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44365 |
| Lot | GT-AAA-38952-52 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |