Via-Lattea

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40452 |
| Lot | SH-759-23 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40452 |
| Lot | SH-759-23 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |