Verde-Butterfly

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47914 |
| Lot | SHA-7307-35A |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47914 |
| Lot | SHA-7307-35A |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |