Venetian-Wave

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 115" |
| Width | 67" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 13444 |
| Lot | GT-CSA-13-369463-5825 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 115" |
| Width | 67" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 13444 |
| Lot | GT-CSA-13-369463-5825 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |