Vanilla

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48437 |
| Lot | CS-22-156412 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48437 |
| Lot | CS-22-156412 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |