Vanilla

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40843 |
| Lot | CSA-21-130140 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40843 |
| Lot | CSA-21-130140 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |