Vanilla

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 34216 |
| Lot | CSA-18-872123B |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 34216 |
| Lot | CSA-18-872123B |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |