Typhoon-Bordeaux

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47449 |
| Lot | CS-25-127503 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47449 |
| Lot | CS-25-127503 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |