Typhoon-Bordeaux

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 81" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45372 |
| Lot | GT-AAA-12506-30 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 81" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45372 |
| Lot | GT-AAA-12506-30 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |