Typhoon-Bordeaux

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49422 |
| Lot | AA-7901-39 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49422 |
| Lot | AA-7901-39 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |