Titanium

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 67" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36669 |
| Lot | GT-WSDA-030121-21-8743 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 67" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36669 |
| Lot | GT-WSDA-030121-21-8743 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |