Titanium

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44427 |
| Lot | WSDA-101920-3685-09-997 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Suede |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44427 |
| Lot | WSDA-101920-3685-09-997 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Suede |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |