Sparkle-Grey

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 68" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50401 |
| Lot | SH-7146-29 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 68" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50401 |
| Lot | SH-7146-29 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |