Sorella

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40807 |
| Lot | GT-AAA-40809-03 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40807 |
| Lot | GT-AAA-40809-03 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |