Smokey-Mountain

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49851 |
| Lot | CS-25-169106 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49851 |
| Lot | CS-25-169106 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |